اخبار > یک فوتی و ۶۰ مصدوم در تصادفات امروز جمعه کهگیلویه و بویراحمد


  چاپ        ارسال به دوست

یک فوتی و ۶۰ مصدوم در تصادفات امروز جمعه کهگیلویه و بویراحمد


سرپرست ارژانس ۱۱۵ وکهگیلویه و بویراحمد از مصدوم و کشته شدن ۶۰ نفر در جاده های مواصلاتی به مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اورژانس استان محسن جلیل با بیان اینکه امروز جمعه روز شلوغی و پرکاری برای پرسنل آمبولانس‌های ۱۱۵ بویراحمد و دنا بود افزود: از امروز صبح ساعت۷ تا ساعت ۲۱ امشب جمعه ۱۸ مردادماه  ۶۰ مصدوم و یک فوتی در حوادث ترافیکی محورهای مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد توسط اورژانس امدادرسانی شده‌اند که بیشترین این تصادفات در شهرستان بویر احمد و دنا گزارش شده است.

وی با اشاره به اینکه اولین تصادف منجر به مرگ در ساعت ۱۰ و ۲۰ دقیقه در محور یاسوج به شیراز قبل از تنگ تیزاب گزارش شدافزود : متاسفانه این حادثه ۱ فوتی و ۵ مصدوم در پی داشت که مصدومان توسط اورژانس تنگ سرخ و اردکان(فارس) بعداز ارایه خدمات پزشکی  به بیمارستان امام حسین اردکان  انتقال داده شدند.

سرپرست اورژانس ۱۱5 کهگیلویه و بویراحمد نیز از تصادفات بالای ۴ مصدومی امروز که توسط مرکز eoc در سامانه حوادث کشور به  ثبت می‌رسد اشاره کرد و افزود :۵ مورد تصادف با ۳۵ مصدوم امروز توسط مرکز eoc دانشگاه علوم پزشکی پوشش داده شده که که با مدیریت eoc توسط آمبولانس های اورژانس و در صورت نیاز هلال احمر بعداز خدمات پزشکی اورژانس به بیمارستانهای انتقال داده شدند.

محسن جلیل در توضیح تصادفات بالای ۴مصدومی امروز که توسط eoc مدیریت شدند مطرح کرد: انحراف پاترول در ده شیخ با ۱۱ مصدوم تصادف پژو با پژو در کاکان۸ مصدوم تصادف پژو۲۰۶ با پراید در تنگ سریز جاده اصفهان ۵ مصدوم و  تصادف پژوپارس با۴۰۵ در جاده شیراز یک فوتی و ۵ مصدوم و همچنین تصادف پژو در سه راهی راک دهدشت با ۵ مصدوم گزارش گردید که در مجموع ۳۵ مصدوم در سامانه eoc مدیریت و به ثبت رسید.

سرپرست اورژانس استان نیز از حوادث ترافیکی  امروزشهرستانهای استان توضیح داد : امروز در گچساران ۲ مورد تصادف با دو مصدوم گزارش شد در کهگیلویه نیز ۵ مورد تصادف با ۱۱ مصدوم گزارش گردید.ودر شهرستان بهمئی هیچگونه  تصادفی گزارش نشده است.

جلیل اظهار نمود: در مجموع امروز جمعه ۶۰ مصدوم و ۱ فوتی توسط اورژانس ۱۱۵ امدادرسانی و در صورت نیاز به بیمارستانهای استان انتقال داده شدند.


٢١:٠٦ - جمعه ١٨ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٤٣١    /    تعداد نمایش : ٣٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
آدرس: یاسوج - میدان امام حسین (ع) دانشکده ی بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تلفن: 6078 - 3334 - 074
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده ی بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج است. @2107